In Persona Nowoczesne zarządzanie

Rekrutacja pozwala na zgromadzenie w firmie zasobów ważniejszych od narzędzi - ludzi. Mimo tego, że jest stałym elementem życia organizacji, to często podczas tego procesu popełnia się poważne błędy, z których trudno się wycofać.
link Dowiedz się więcej o procesie rekrutacji

Rekrutacja

Rekrutacja

Prowadzimy rekrutację na stanowiska menedżerskie oraz eksperckie, stosując standardowe metody diagnostyczne, takie jak testy psychometryczne, wywiad ustrukturyzowany oraz przy projektach na większą skalę możemy zastosować jako element procesu rekrutacyjnego Assessment Center.

Nie działamy jako typowa agencja pośrednictwa pracy, nie prowadzimy rekrutacji przedstawicieli handlowych ani konsultantów CRM i telemarketerów. Możemy za to zaoferować indywidualną obsługę w procesie szukania pracowników średniego oraz wyższego szczebla, gwarantując dyskrecję i dobry efekt naszych działań.

Rekrutacja

Przygotowując proces rekrutacji poznajemy dogłębnie specyfikę firmy, działu i stanowiska, na które szukamy pracownika, badając obecne i przyszłe potrzeby, jakie będzie on musiał spełniać. Jeśli jest taka potrzeba możemy zastosować niestandardowe metody - np. spotkać się z podwładnymi, współpracownikami i przełożonym osoby, której szukamy.

Nasze usługi kierujemy do działów HR, które chciałyby skorzystać z usług firmy zewnętrznej w wyborze najlepszego kandydata, a także możemy pomóc osobom szukającym pracy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i wspomóc ją w procesie szukania pracy zgodnie z jej potrzebami.