In Persona Nowoczesne zarządzanie

Doradztwo jest taką dziedziną, gdzie warto tworzyć długotrwałe relacje i je pielęgnować. Jeśli trzeba korzystać ze spojrzenia kogoś z zewnątrz organizacji to o wiele lepiej dzieje się, gdy to osoba znająca organizację, ale niezależna od niej
link Więcej

Zaczynamy!

Zaczynamy działać, jeszcze nie do końca widać, jaki ma mieć charakter ta strona, ale na pewno wiemy, że ma mieć mocny charakter. Bardzo wiele powstało w ostatnich latach firm doradczo-szkoleniowych, wraz z rozpoczęciem projektów dotowanych z funduszy unijnych, i niestety - zdecydowana większość stron nie jest ani ciekawych w formie, ani tym bardziej - w treści. Chcemy, by było inaczej, by ta strona była dobrym sposobem na komunikowanie się z uczestnikami naszych szkoleń, usług doradczych, jak również z osobami szukającymi ich dla siebie, czy dla pracowników swojej firmy.

Co tu będzie można znaleźć?

Pewnie do bezpośredniej wymiany informacji z odbiorcami lepiej służy Blog, i tam przeniesiemy najbardziej aktualne dyskusje i komentarze dotyczące problematyki, jaką się zajmujemy. W tym miejscu będziemy tylko informować o bardzo ważnych zmianach w formie, zawartości strony, wiedząc, ze jednym z problemów miejsc nazywanych "Aktualności" jest to, ze nie są wystarczająco często aktualizowane... Postaramy się nie powielać cudzych błędów.

Zapraszamy do przejrzenia zawartości i obiecujemy, że będziemy sukcesywnie i regularnie zarządzać się z odbiorcami komunikować.

Postaraliśmy się, by każdy kto jest zainteresowany jakimś zagadnieniem związanym z rozwijaniem potencjału pracowników znalazł coś ciekawego w tym miejscu dla siebie.

.